Piedalījāmies labdarības akcijā

Viena no pirmsskolas izglītības procesa prioritātēm ir sekmēt bērnu izpratni par vērtībām un attīstīt vērtībās balstītus tikumus. Bērni pirmsskolas izglītības programmas ietvaros mācās ne tikai iepazīt augu un dzīvnieku valsti, bet arī uzzina to, ka cilvēkiem ir jārūpējas par saviem mājas mīluļiem.

Cilvēki savās mājās bieži izvēlas turēt suni vai kaķi. Bet reizēm apstākļi mainās un dzīvnieki zaudē savas mājas, tādejādi tie neviļus nokļūst patversmēs. Te rūpes par viņiem uzņemas dzīvnieku patversmes darbinieki. Patiesas mīlestības vadīti, viņi baro, ārstē, rūpējas par dzīvnieku higiēnu, kā arī izklaidē patversmes iemītniekus, kamēr tie gaida savas jaunās mājas.

Šogad dzīvnieku patversmei ”Otrā māja”, kura atrodas Augšdaugavas novada Demenes pagastā, bija nepieciešama palīdzība. Tāpēc mūsu iestādes darbinieki, bērni un viņu vecāki aktīvi  iesaistījās labdarības akcijā “Pasniedz roku pretī”, kura notika no 17.01.2022. līdz 21.01.2022., sniedzot atbalstu patversmē esošajiem suņiem un kaķiem.

Patversmes darbinieki pauž prieku par iespēju padarīt labāku patversmē mītošo dzīvnieku ikdienu un pateicas visiem pirmsskolas iestādes bērniem un viņu vecākiem, skolotājiem, kā arī darbiniekiem  par atsaucību un sniegto atbalstu dzīvnieku patversmei.

Informāciju sagatavoja Sarmīte Peipiņa, Nataļja Zubkova