Uzvara konkursā “Latvija manā sirdī”

Kā jau pirms lieliem svētkiem, bērni cītīgi un ar interesi gatavojās Latvijas dzimšanas dienai – runāja par mūsu dzimteni, apdziedāja to dziesmā, zīmēja un gatavoja īpašas dāvanas.

Un tad tā bija klāt – Latvijas 103. dzimšanas diena. Tās iedvesmoti, 8.grupas bērni piedalījās radošo darbu konkursā ‘’Latvija manā sirdī’’, kuru organizēja Latgales plānošanas reģions Facebook.com lapā  “Es atgriežos Latgalē”.

Bērni iesaistījās dažādās aktivitātēs un atklāja sev Latviju, aplūkojot dabas skatus, pētot nacionālos simbolus un ornamentus, saliekot tematiskās puzles, mācoties latviešu tautas rotaļas,  dziesmas un dejas. Bērni kopā ar skolotāju N.Osīti  piedaloties  radošo darbu konkursā, izveidoja jostas, dūraiņus un citus tradicionālā latviešu tautastērpa elementus. Vecāki atbalstīja bērnu darbību un palīdzēja viņiem ieceres īstenošanā. Ņemot vērā radošā konkursa rezultātu apkopojumu, bērni ieguva godalgoto 3. vietu.

Pirmsskolas izglītības iestādē un bērnu ģimeņu lokā valdīja gan prieks par augstu radošo darbu novērtēŗjumu, gan arī piederības un kopības sajūta. Esam pārliecināti, ka mēs katrs un visi kopā esam nozīmīgi ceļā uz labāku Latviju. Īstenosim labo, būsim atbildīgi, cienīsim un leposimies ar savu zemi! Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

Paldies skolotājām un bērniem par sadarbību un radošumu, bērnu vecākiem – par atsaucību un atbalstu, piedaloties radošajā konkursā.

Materiālu sagatavoja pirmsskolas izglītības skolotāja Natālija Osīte.