Laipni gaidām „Jāņtārpiņā”!

Cienījamie vecāki! Ja esat saņēmuši no mums ziņu par to, ka Jūsu bērns ir norīkots uz Daugavpils pilsētas 14.pirmsskolas izglītības iestādi no 01.09.2020., tas nozīmē, ka ir pienācis laiks sākt gatavoties pirmsskolas gaitu uzsākšanai!

Veiksmīgai bērnu adaptācijai aicinām mājaslapas sadaļā „Vecākiem” iepazīties ar psihologa ieteikumiem, aptuvenu dienas režīmu un ēdienkarti.  Turpat Jūsu zināšanai ir pieejams līguma par bērna izglītošanu un aprūpi paraugs, kurš ir slēdzams starp iestādi un vecāku, uzņemot bērnu iestādē.

Lai noformētu dokumentus bērna uzņemšanai pirmsskolas izglītības iestādē, aicinām Jūs nākt uz iestādi š.g. augustā (par konkrētiem datumiem un laiku paziņosim vēlāk), līdzi ņemot:

  • Bērna dzimšanas apliecības kopija, uzrādot oriģinālu (iespējams nokopēt uz vietas).
  • Bērna medicīnas karte (to izsniedz ģimenes ārsts).

Bērnu iepazīšanās ar grupu un tikšanās ar grupas pedagogiem tiek plānotas uz augusta pēdējo nedēļu, iepriekš vienojoties par konkrētu dienu un laiku.

 

Ja Jūs vēlaties pārreģistrēt bērnu uz nākošo mācību gadu vai atteikties no vietas mūsu pirmsskolas izglītības iestādē, lūdzam līdz 2020. gada 1. jūlijam griezties Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē pie pirmsskolas vecuma bērnu uzskaites reģistratores (3.kab., tālr. 26459723, e-pasts: bernu.specialists@ip.daugavpils.lv, bernu.specialiste@gmail.com), pieņemšanas laikā līdzi ņemot Jūsu bērna dzimšanas apliecību/pasi (oriģinālu) un savu (vecāka) pasi (oriģinālu).

 

Bērnu reģistratores vecāku pieņemšanas laiks:

Pirmdiena                        13.00 – 18.00

Otrdiena                          8.00   – 12.00

Trešdiena                        13.00 – 17.00

Ceturtdiena                     8.00   – 12.00

Piektdiena                       8.00 – 12.00

 

Ņemot vērā to, ka ārkārtējās situācijas laikā vecāku pieņemšana pie pirmsskolas vecuma bērnu uzskaites reģistratores klātienē nenotiek, lūdzam sazināties ar  viņu pa tālruni 26459723.

 

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī vecāku kopsapulce nenotiks. Sekojiet aktuālai informācijai mūsu mājaslapā! Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem telefoniski (tālr.65429878, 65429888).