Esiet mīļi gaidīti “Jāņtārpinā”!

Cienījamie vecāki! Ja esat saņēmuši no mums ziņu par to, ka Jūsu bērns ir norīkots uz Daugavpils pilsētas 14.pirmsskolas izglītības iestādi no 01.09.2021., tas nozīmē, ka ir pienācis laiks sākt gatavoties pirmsskolas gaitu uzsākšanai!

Veiksmīgai bērna adaptācijai aicinām mūsu iestādes mājaslapā sadaļā „Vecākiem” iepazīties ar psihologa ieteikumiem, aptuvenu dienas režīmu un ēdienkarti.  Turpat Jūsu zināšanai ir pieejams līguma par bērna izglītošanu un aprūpi paraugs, kurš tiek slēgts starp iestādi un vecāku, uzņemot bērnu iestādē.

Lai noformētu dokumentus bērna uzņemšanai pirmsskolas izglītības iestādē, aicinām Jūs nākt uz iestādi š.g. jūnijā (par konkrētiem datumiem un laiku esam vienojušies telefonsarunā), līdzi ņemot:

  • Vecāka personu apliecinošs dokuments;
  • Bērna dzimšanas apliecības kopija, uzrādot oriģinālu (iespējams nokopēt uz vietas);
  • Bērna medicīnas karte (to izsniedz ģimenes ārsts; karti varēs atnest arī līdz augusta beigām).

Bērna iepazīšanās ar grupu un tikšanās ar grupas pedagogiem tiek plānotas augusta pēdējā nedēļā, iepriekš vienojoties par konkrētu dienu un laiku.

 

Ja Jūs vēlaties pārreģistrēt bērnu uz nākamo mācību gadu vai atteikties no vietas mūsu pirmsskolas izglītības iestādē, lūdzam līdz 2021. gada 21. jūnijam sazināties ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pirmsskolas vecuma bērnu uzskaites reģistratori, zvanot uz tālr. 26459723.

 

Sekojiet aktuālai informācijai mūsu mājaslapā! Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem telefoniski (tālr.65429878, 27034458, 65429888).